Kan inte nå servern
 
37 föremål
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
2d 18 tim
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
3d 17 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
6d 16 tim
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.