38 föremål
Bordslampor, ett par, Bergboms.
6d 22 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
4d
Bordslampa, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
3d 1 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, 3 st, 1900-talets mitt.
2d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK