311 föremål
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
1d 22 tim
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär, 18/1900-tal, Marin.
1d 21 tim
850 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Piedestal omkring 1900.
7d
Piedestal omkring 1900.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
1d 23 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bestick, 21 st, silver, 1900-tal.
5d
4 201 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Obelisker, ett par, 1900-tal.
6d
Obelisker, ett par, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
4d 4 tim
Tidningsställ, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
1d
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
1d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
3 tim 24m
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pelare/ kolonner, ett par, 1900-tal.
1 tim
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
1 tim 26m
Boksnurra, 1900-talets mitt.
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK