307 föremål
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
2d 11 tim
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
14 tim 45m
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-tal.
12 tim 17m
Bord, 1900-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
2d 11 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bestick, 21 st, silver, 1900-tal.
5d 13 tim
4 201 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Obelisker, ett par, 1900-tal.
6d 12 tim
Obelisker, ett par, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
1d 13 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
15 tim 45m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pelare/ kolonner, ett par, 1900-tal.
13 tim 21m
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
13 tim 47m
Boksnurra, 1900-talets mitt.
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK