308 föremål
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
2d 2 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bord, 1900-tal.
2 tim 40m
Bord, 1900-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bestick, 21 st, silver, 1900-tal.
5d 3 tim
4 201 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Obelisker, ett par, 1900-tal.
6d 2 tim
Obelisker, ett par, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
4d 7 tim
Tidningsställ, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
1d 3 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
6 tim 8m
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pelare/ kolonner, ett par, 1900-tal.
3 tim 44m
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
4 tim 10m
Boksnurra, 1900-talets mitt.
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK