Kan inte nå servern
 
44 föremål
Vas Ostasien 1900-tal brons.
37m 58s
Vas Ostasien 1900-tal brons.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ulla Viotti, väggrelief.
1 tim 1m
Ulla Viotti, väggrelief.
Aktuellt bud
2 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.