Kan inte nå servern
 
47 föremål
Vas Ostasien 1900-tal brons.
15 tim 37m
Vas Ostasien 1900-tal brons.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ulla Viotti, väggrelief.
16 tim 1m
Ulla Viotti, väggrelief.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.