Kan inte nå servern
 
124 föremål
Spelbord, Holland, 1800-tal.
5d 12 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Nils Asp, Utan titel.
4d 15 tim
Nils Asp, Utan titel.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arne Jones, porträtt, 2 st.
4d 12 tim
Arne Jones, porträtt, 2 st.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ola Billgren, "By".
6d 9 tim
Ola Billgren, "By".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Arne Jones, Utan titel.
4d 12 tim
Arne Jones, Utan titel.
Aktuellt bud
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Karl Axel Pehrson, "Mazurka".
4d 13 tim
Karl Axel Pehrson, "Mazurka".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.