Kan inte nå servern
 
10 föremål
Byrå, 1800-tal.
5d 17 tim
Byrå, 1800-tal.
Aktuellt bud
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
1d 19 tim
Byrå, omkring 1900.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, tidigt 1800-tal.
5d 17 tim
Byrå, tidigt 1800-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
4d 16 tim
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1900-tal.
1d 21 tim
Byrå, 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.