57 föremål
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
1d 2 tim
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
3d 23 tim
10 200 SEK
Utropspris
25 000 SEK
3d 23 tim
8 200 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Soffa, 1930/40-tal.
3d 3 tim
Soffa, 1930/40-tal.
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtöljer, 2 st, 1900-talets mitt.
6d
175 EUR
Utropspris
250 EUR
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1 tim 44m
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
2 tim 52m
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
3d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK