52 föremål
Soffa, 1900-talets andra hälft.
3d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Anna Kraitz, soffa, Mama Look, Källemo.
3d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, 1930/40-tal.
2d 6 tim
Soffa, 1930/40-tal.
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
3d 2 tim
17 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
3d 2 tim
17 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
6 tim 24m
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK