13 föremål
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
1d
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
5d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
5d 3 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
5d
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK