12 föremål
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
2d 20 tim
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
3d 19 tim
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
4d 17 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK