295 föremål
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
3 tim 47m
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
1d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
1d 5 tim
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
4d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
4d 4 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
2d 7 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
6d 8 tim
Tidningsställ, 1900-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
8 tim 57m
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
3d 4 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets mitt.
1d 6 tim
Byrå, 1900-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
3d 4 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
6d 7 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
6d 5 tim
Spegel, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
2d 5 tim
Boksnurra, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Obelisker, ett par, 1900-tal.
4 tim 37m
Obelisker, ett par, 1900-tal.
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
1d 5 tim
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pelare/ kolonner, ett par, 1900-tal.
2d 5 tim
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
4d 3 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK