Kan inte nå servern
 
714 föremål
Lars Lerin, "Stockholms Slott".
5d 7 tim
Lars Lerin, "Stockholms Slott".
Aktuellt bud
18 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Eric Grate, ”Amazonpistill".
1d 12 tim
Eric Grate, ”Amazonpistill".
Aktuellt bud
26 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Girard Perregaux, armbandsur, 19 mm.
6d 15 tim
Girard Perregaux, armbandsur, 19 mm.
Aktuellt bud
29 200 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
1d 17 tim
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.