52 föremål
Soffa, 1900-talets andra hälft.
3d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, 1930/40-tal.
2d 8 tim
Soffa, 1930/40-tal.
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
3d 4 tim
17 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
3d 4 tim
17 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
8 tim 6m
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK