Kan inte nå servern
 
40 föremål
Soffa, barockstil, 1940-tal.
4d 16 tim
Soffa, barockstil, 1940-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, 1930/40-tal.
7d 21 tim
Soffa, 1930/40-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
3d 19 tim
Soffa, R.O.O.M.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish Modern, 1940-tal.
3d 19 tim
Fåtöljer, ett par, Swedish Modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
20 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
5d 21 tim
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.