44 föremål
Fåtöljer, ett par, Swedish Modern, 1940-tal.
13 tim 11m
20 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
5d 11 tim
7 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Soffa, 1930/40-tal.
4d 15 tim
Soffa, 1930/40-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
12 tim 31m
Soffa, R.O.O.M.
2 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1d 14 tim
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
2d 14 tim
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
5d 10 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1d 13 tim
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
5d 11 tim
5 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Soffa, barockstil, 1940-tal.
1d 9 tim
Soffa, barockstil, 1940-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK