147 föremål
Annika Masolle, Utan titel.
5d 3 tim
Annika Masolle, Utan titel.
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ljusstakar, ett par, 1900-tal.
1d 2 tim
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Zerihun Yetmgeta, "Yellow rhythm".
1d 6 tim
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bengt Landin, "Tåget".
3d 3 tim
Bengt Landin, "Tåget".
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jan Håfström, "Mr. Walker på Færøerne".
3d 6 tim
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Karl Johan Lilliesköld, Cermoni.
4d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jules Schyl, litografier, 3 st.
6d 4 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sami Rinne, Gymnopaedia XVI.
6d
Sami Rinne, Gymnopaedia XVI.
Inga bud
Utropspris
300 EUR
Päivi Lempinen, Tält.
6d
Päivi Lempinen, Tält.
Inga bud
Utropspris
200 EUR
Erkki Luhtala, Abstrakt.
6d
Erkki Luhtala, Abstrakt.
Inga bud
Utropspris
250 EUR