Kan inte nå servern
 
133 föremål
Einar Jolin, Rovfågel vid havsbandet.
5d 19 tim
Einar Jolin, Rovfågel vid havsbandet.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
5d 19 tim
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Skrin, Kalix, daterat 1836.
5d 21 tim
Skrin, Kalix, daterat 1836.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Herman Österlund, "Vårdag vid bäcken".
5d 18 tim
Herman Österlund, "Vårdag vid bäcken".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ragnar Person, Boklådor vid Seine.
5d 22 tim
Ragnar Person, Boklådor vid Seine.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Åke Hedman, ”Vems dagliga bröd”.
6d 17 tim
Åke Hedman, ”Vems dagliga bröd”.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Interiör med dukat bord.
6d 17 tim
Interiör med dukat bord.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stig Sjölund, "Reportage".
6d 15 tim
Stig Sjölund, "Reportage".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gerhard Nordström, pojke med frukter.
3d 22 tim
Gerhard Nordström, pojke med frukter.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Tapio Soukka, Komposition.
4d 20 tim
Tapio Soukka, Komposition.
Aktuellt bud
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Ola Billgren, "By".
2d 17 tim
Ola Billgren, "By".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.