Kan inte nå servern
 
146 föremål
Jules Schyl, litografier, 3 st.
1d 2 tim
Jules Schyl, litografier, 3 st.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, "Monceau", väska.
4d 1 tim
Louis Vuitton, "Monceau", väska.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Per Kesselmar.
1d 3 tim
Per Kesselmar.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Karl Axel Pehrson, "Mazurka".
1d 2 tim
Karl Axel Pehrson, "Mazurka".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Kaapo Wirtanen, Landskap.
2d 1 tim
Kaapo Wirtanen, Landskap.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Sorin Dumitrescu, "Crossroads".
2d 23 tim
Sorin Dumitrescu, "Crossroads".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Einar Jolin, Rovfågel vid havsbandet.
6d
Einar Jolin, Rovfågel vid havsbandet.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
6d
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Ulf Wahlberg, "Tidsbild I".
4d 23 tim
Ulf Wahlberg, "Tidsbild I".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrin, Kalix, daterat 1836.
6d 2 tim
Skrin, Kalix, daterat 1836.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Herman Österlund, "Vårdag vid bäcken".
6d
Herman Österlund, "Vårdag vid bäcken".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Päivi Lempinen, Tält.
21 tim 49m
Päivi Lempinen, Tält.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
200 EUR
Ragnar Person, Boklådor vid Seine.
6d 3 tim
Ragnar Person, Boklådor vid Seine.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Thea Ekström, Utan titel.
6d 21 tim
Thea Ekström, Utan titel.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Arne Jones, Modellstudie.
1d 2 tim
Arne Jones, Modellstudie.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Micaela Dahlberg, Interiör.
1d
Micaela Dahlberg, Interiör.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ola Billgren, "By".
2d 22 tim
Ola Billgren, "By".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
He Junyi, "Skull No. 3".
7d
He Junyi, "Skull No. 3".
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.