Kan inte nå servern
 
315 föremål
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
2d
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklykta, tidigt 1900-tal.
6d
Taklykta, tidigt 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.