Kan inte nå servern
 
39 föremål
Fåtöljer, ett par, Swedish Modern, 1940-tal.
2d 1 tim
Fåtöljer, ett par, Swedish Modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
20 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Soffa, "Claire", Bröderna Andersson, 2000-tal.
6d
Soffa, "Claire", Bröderna Andersson, 2000-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, 1930/40-tal.
6d 3 tim
Soffa, 1930/40-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
2d 1 tim
Soffa, R.O.O.M.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
4d 3 tim
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Soffa, barockstil, 1940-tal.
2d 22 tim
Soffa, barockstil, 1940-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
6d 23 tim
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
6d 23 tim
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.