Kan inte nå servern
 
118 föremål
Per Olsson, Utan titel.
1d 1 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 2 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Rolf Hanson, "Happy Sad".
2 tim 17m
Rolf Hanson, "Happy Sad".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Per Olsson, Utan titel.
2 tim 39m
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Yrjö Edelmann, Utan titel.
3 tim 19m
Yrjö Edelmann, Utan titel.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
James Coignard, Utan titel.
4 tim 41m
James Coignard, Utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Per Olsson, Utan titel.
5 tim 45m
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.