Kan inte nå servern
 
94 föremål
Anders Sandström, "Tjur".
22 tim 56m
Anders Sandström, "Tjur".
Aktuellt bud
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Ring, 18K guld med blå topas.
1d
Ring, 18K guld med blå topas.
Aktuellt bud
10 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ring, 18K guld och diamanter.
5d 19 tim
Ring, 18K guld och diamanter.
Aktuellt bud
750 EUR
Utropspris
950 EUR
Jan Håfström, "Den eviga återkomsten".
5d 22 tim
Jan Håfström, "Den eviga återkomsten".
Aktuellt bud
7 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
2d 3 tim
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
23 tim 28m
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Kuutti Lavonen, "Aeda".
6d
Kuutti Lavonen, "Aeda".
Aktuellt bud
570 EUR
Utropspris
600 EUR
Ljuskrona/Takkrona sekelskiftet 1900.
3d 23 tim
Ljuskrona/Takkrona sekelskiftet 1900.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
24m 1s
Taklampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Ring 18K vitguld med gul safir.
2d 23 tim
Ring 18K vitguld med gul safir.
Aktuellt bud
4 700 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Kuutti Lavonen, "Lilja".
7d 2 tim
Kuutti Lavonen, "Lilja".
Aktuellt bud
300 EUR
Utropspris
500 EUR
Ring 18K guld med odlade pärlor.
1d 1 tim
Ring 18K guld med odlade pärlor.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Johan De Geer, "Vittnet".
1d 23 tim
Carl Johan De Geer, "Vittnet".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
AKAY, Reason for Living.
23 tim 10m
AKAY, Reason for Living.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Jonsson, Två fåglar.
6d
Lars Jonsson, Två fåglar.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Alf Wallander, "Danslektion".
7d 3 tim
Alf Wallander, "Danslektion".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.