28 föremål
Stolar, 4 st, Farstrup, Danmark 1960-tal.
6d 23 tim
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1950-tal.
2d 17 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
2d 18 tim
Matbord, 1950/60-tal.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
1d 20 tim
Matbord, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
1d 21 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
2 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
1d 21 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
1d 21 tim
Matbord, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
1d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
20 tim 59m
Soffbord, 1960-/70-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK