Kan inte nå servern
 
124 föremål
Louis Vuitton, väska, "Brera".
13 tim 54m
Louis Vuitton, väska, "Brera".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gucci, väska, vintage.
4d 14 tim
Gucci, väska, vintage.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
5d 16 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
1d 18 tim
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Prada, väska.
4d 13 tim
Prada, väska.
Aktuellt bud
140 EUR
Utropspris
250 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.