Kan inte nå servern
 
133 föremål
Chanel, Väska, vintage.
3d 20 tim
Chanel, Väska, vintage.
Aktuellt bud
10 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
18 tim 18m
Annika Masolle, Utan titel.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Gucci, väska.
2d 18 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Gucci, väska.
6d 19 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
350 EUR
Utropspris
600 EUR
Spelbord, Holland, 1800-tal.
2d 17 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, "Monceau", väska.
4d 18 tim
Louis Vuitton, "Monceau", väska.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Gucci, väska, vintage.
1d 15 tim
Gucci, väska, vintage.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Alma".
5d 17 tim
Louis Vuitton, väska, "Alma".
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Prada, väska.
1d 14 tim
Prada, väska.
Aktuellt bud
140 EUR
Utropspris
250 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.