Kan inte nå servern
 
154 föremål
Omega, armbandsur, 35 mm.
1d 16 tim
Omega, armbandsur, 35 mm.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
2d 19 tim
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ahti Lavonen, Svan.
7d 20 tim
Ahti Lavonen, Svan.
Aktuellt bud
33 EUR
Utropspris
250 EUR
Kuutti Lavonen, "Aeda".
7d 20 tim
Kuutti Lavonen, "Aeda".
Aktuellt bud
450 EUR
Utropspris
600 EUR
Annika Masolle, Utan titel.
21 tim 8m
Annika Masolle, Utan titel.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Carl Fredrik Sundt Hansen, Mansporträtt.
3d 20 tim
Carl Fredrik Sundt Hansen, Mansporträtt.
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Jonas Rooth, ljuskrona, Kivik, 1997.
1d 18 tim
Jonas Rooth, ljuskrona, Kivik, 1997.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Lars Brander, Utan titel.
5d 16 tim
Lars Brander, Utan titel.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska.
3d 21 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Matbord, 1800-talets andra hälft.
20 tim 12m
Matbord, 1800-talets andra hälft.
Aktuellt bud
4 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.