Kan inte nå servern
 
22 föremål
Ellen Trotzig, "I sta'ns utkant", 1933.
3d 10 tim
Ellen Trotzig, "I sta'ns utkant", 1933.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ola Billgren, "By".
6d 5 tim
Ola Billgren, "By".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Arne Jones, Utan titel.
4d 8 tim
Arne Jones, Utan titel.
Aktuellt bud
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Jules Schyl, litografier, 3 st.
4d 9 tim
Jules Schyl, litografier, 3 st.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karl Axel Pehrson, "Mazurka".
4d 9 tim
Karl Axel Pehrson, "Mazurka".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Na Wei, "The Bamboo and Rock Landscape" 2018.
3d 10 tim
Na Wei, "The Bamboo and Rock Landscape" 2018.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Ola Billgren, litografier, 2 st.
3d 11 tim
Ola Billgren, litografier, 2 st.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jan Håfström, "Mr. Walker på Færøerne".
1d 11 tim
Jan Håfström, "Mr. Walker på Færøerne".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Arne Jones, porträtt, 2 st.
4d 8 tim
Arne Jones, porträtt, 2 st.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, väska, "Brera".
5 tim 26m
Louis Vuitton, väska, "Brera".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.