606 föremål
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
15 tim 13m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
2d 12 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
1d 14 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vikskärm Japan tidigt 1900-tal.
1d 14 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
1d 13 tim
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
6d 18 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
3d 14 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
2 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Lådfack, 1800-tal.
1d 16 tim
Lådfack, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK