Kan inte nå servern
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
28 föremål
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
2d
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Skrivbord med pall, Kina, 1900-tal.
1d 1 tim
Skrivbord med pall, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gucci, väska, "Soho".
8d
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
700 EUR
Skåp, Kina, omkring 1900.
1d
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.