Färglitografi, 1971, signerad med blyerts 15/50, tryckt hos Mourlot, Paris, utgiven av Broder, Paris. 33,8 x 48,2 cm, bladstorlek 35,5 x 50 cm (Japan Kochi).
Mourlot 824.
×
Logga in
Kunde inte logga in