420
416350

BYRÅ, av Johan Neijber (mästare i Stockholm 1768-1795). Rokoko.

Utropspris
35 000 - 40 000 SEK
3 080 - 3 520 EUR
3 270 - 3 730 USD
Klubbat pris
42 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Fanerad med jakaranda och fruktträ. Beslag av förgylld mässing. Skiva av kolmårdsmarmor. Tre lådor. Längd 86, bredd 47, höjd 79 cm. Signerad i översta lådan "INB". Nyckel medföljer.

Skivan med lagning.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

135. Firma Svenskt Tenn, vas, Stockholm 1930.
Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
Budhistorik
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
11 000

ditt bud
10 000

ditt bud
9 500

ditt bud
9 000

ditt bud
8 500

ditt bud
8 000

ditt bud
7 500

ditt bud
7 000

ditt bud
6 500

ditt bud
6 000

ditt bud
5 500

ditt bud
5 000

ditt bud
4 500

ditt bud
4 000

ditt bud
Aktuellt bud:
13 000 SEK