197672

435. ADOLF HÅRDH, "Panorama af Stockholm".

Litografi, sannolikt 1840-tal. 9,4 x 419,5 cm. Sammanfogade blad monterade på duk i rulle.

Skador (fläckar, tejp).

Följerätt
Nej
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK / 645 - 860 EUR
Klubbat pris
6 200 SEK