435
197672
Adolf Hårdh
(1807-1855)

"Panorama af Stockholm"

Litografi, sannolikt 1840-tal. 9,4 x 419,5 cm. Sammanfogade blad monterade på duk i rulle.

Skador (fläckar, tejp).

Utropspris:

6 000 - 8 000 SEK

645 - 860 EUR

Klubbat pris:
6 200 SEK