478
394068

CHANEL, skärp

Utropspris
5 000 SEK
441 EUR
460 USD
Klubbat pris
CHANEL, skärp

Guldfärgad länk med tvinnad skinnrem i svart, dekor av två mindre remmar samt medaljong. Medaljong märkt "CHANEL 31 RUE CAMBON PARIS" samt "COCO CHANEL PARIS FRANCE". Längd 92 cm.

Smärre lagning. Slitage.