Flintgods, reliefdekor av fyra kvinnor, delvis glaserade i färger, guldfärgat ramverk. Signerad C.I.A. MANNA TORINO "FUOCO" CREAZIONI ARTISTICHE ORO ANTICO N 894. Höjd 90 cm, bredd 35 cm.
Kantnagg på baksidan, guldfärgen något sliten.
×
Log in
Could not log in