701
78321

A Josef Frank mahogany sofa table "Diplomat", Firma Svenskt Tenn, model 2073.

15 000 - 18 000 SEK
1 420 - 1 710 EUR
1 630 - 1 950 USD
Hammer price
22 000 SEK
Bidding requires special pre approval.

Pyramidmahogny. 105 x 105 cm, höjd 48 cm.

Smärre skador och slitage.