801
81233

Four Chris Ferebee bookshelf modules, "The Hive", Cinal, Danmark.

Four chris ferebee bookshelf modules, "the hive", cinal, danmark.

Aluminium med tunt svärtat träfanér i organisk form, stapelbara. Varje modul längd 140 cm, höjd 33,5 cm, djup 32 cm.

Smärre slitage och repor. (4)

Droit de suite: No
Estimate:

6 000 - 8 000 SEK

584 - 778 EUR

Hammer price:
11 500 SEK
Related content

Modellen formgiven år 1999.

Auction info