801
81233

Four Chris Ferebee bookshelf modules, "The Hive", Cinal, Danmark.

6 000 - 8 000 SEK
549 - 732 EUR
581 - 774 USD
Hammer price
11 500 SEK

Aluminium med tunt svärtat träfanér i organisk form, stapelbara. Varje modul längd 140 cm, höjd 33,5 cm, djup 32 cm.

Smärre slitage och repor. (4)

More information

Modellen formgiven år 1999.