824
69079

A Mikael Goldstein table, Migoli, Stockholm, 1980´s.

10 000 - 12 000 SEK
969 - 1 160 EUR
1 110 - 1 330 USD
Hammer price
13 000 SEK
Bidding requires special pre approval.

Valnöt och skivan av valnötsrot. Stämplad goli (Migoli) Längd 150 cm, bredd 62 cm, höjd 76 cm.

Smärre slitage, repor.