102
73723

Johan Krouthén

(Sweden, 1858-1932)
25 000 - 30 000 SEK
2 210 - 2 650 EUR
2 300 - 2 760 USD
Hammer price
33 000 SEK
Johan Krouthén
(Sweden, 1858-1932)

Sommarlandskap med kor

Signerad Johan Krouthén och daterad 1918. Duk 80 x 110 cm.