11
88437

Robert Lundberg

(Sweden, 1861-1903)
40 000 - 50 000 SEK
3 800 - 4 740 EUR
4 340 - 5 430 USD
Hammer price
Unsold
Bidding requires special pre approval.
Robert Lundberg
(Sweden, 1861-1903)

"Ottefåglar"

Signerad Rob. Lundberg och daterad Stockholm -92. Duk 44 x 72,5 cm.