133
73925

Olof Hermelin

(Sweden, 1827-1913)
20 000 - 30 000 SEK
1 900 - 2 850 EUR
2 170 - 3 260 USD
Hammer price
38 000 SEK
Bidding requires special pre approval.
Olof Hermelin
(Sweden, 1827-1913)

Ridande officerare i parklandskap

Signerad O. Hermelin och J Arsenius och daterad 1893. Duk 52 x 78 cm.