182
73829

Niels Simonsen

(Denmark, 1807-1885)
50 000 - 70 000 SEK
4 410 - 6 180 EUR
4 600 - 6 450 USD
Hammer price
62 000 SEK
Niels Simonsen
(Denmark, 1807-1885)

Beduin i gryningsljus

Otydligt signerad N Simonsen samt otydligt daterad 18??. Duk 107 x 90,5 cm.