30
74089

Alfred Wahlberg

(Sweden, 1834-1906)
15 000 - 20 000 SEK
1 450 - 1 940 EUR
1 660 - 2 220 USD
Hammer price
15 000 SEK
Bidding requires special pre approval.
Alfred Wahlberg
(Sweden, 1834-1906)

"Svenskt landskap, motiv från Torreby"

Signerad Alfr Wahlberg och daterad Torreby sept. -88. Duk 42 x 68 cm.