33
77225

Axel Lindman

(Sweden, 1848-1930)
15 000 - 20 000 SEK
1 450 - 1 940 EUR
1 660 - 2 220 USD
Hammer price
23 000 SEK
Bidding requires special pre approval.
Axel Lindman
(Sweden, 1848-1930)

Insjölandskap

Signerad Axel Lindman och daterad 1918. Duk 38,5 x 55,5 cm.