33
77225
Axel Lindman
(1848-1930)

Insjölandskap

Signerad Axel Lindman och daterad 1918. Duk 38,5 x 55,5 cm.

Droit de suite: No
Estimate:

15 000 - 20 000 SEK

1 429 - 1 905 EUR

Hammer price:
23 000 SEK
Contact specialist
Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist Classic Art 19th/20th Century
+46 (0)8 614 08 05