395
73827

Fritz von Dardel

(Sweden, 1817-1901)
8 000 - 10 000 SEK
759 - 949 EUR
869 - 1 090 USD
Hammer price
Unsold
Bidding requires special pre approval.
Fritz von Dardel
(Sweden, 1817-1901)

"Söndag i Vestergöthland"

Signerad Fv Dardel och daterad 1853. Akvarell 19 x 23 cm.