413A
97113

Fransk skola 17/1800-tal

2 000 - 2 500 SEK
175 - 219 EUR
182 - 228 USD
Hammer price
3 000 SEK
For condition report contact specialist
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist Art and Old master paintings
+46 (0)739 400 801
Fransk skola 17/1800-tal

Porträtt av ung pojke

Miniatyr. Signerad Chévenet. Gouache på ben, oval 6 x 5 cm. Chaner i förgyllt silver med moderna stplr.