415
73995

Officer med svärdsorden

1 500 - 2 000 SEK
143 - 191 EUR
163 - 217 USD
Hammer price
2 800 SEK
Bidding requires special pre approval.
For condition report contact specialist
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist Art, Head specialist Old Masters
+46 (0)739 400 801
Officer med svärdsorden

Miniatyr. Gouache på papper 4 x 4 cm. Innefattad i silverram troligen senare stämplad Stockholm 1958.