497
91597

FAT, Madrid 1827. Empire.

6 000 - 8 000 SEK
523 - 697 EUR
547 - 730 USD
Hammer price
4 000 SEK
FAT, Madrid 1827. Empire.

Förgyllt, ovalt med stansad bladbordyr. Längd 24,5 cm, vikt 348,5 g.

Slitage.