82
84871
Jenny Nyström
(1854-1946)

Mors dag

Signerad Jenny Nyström. Akvarell, tusch och täckvitt 36,5 x 25 cm.

Droit de suite: Yes
Estimate:

30 000 - 35 000 SEK

2 857 - 3 333 EUR

Hammer price:
38 000 SEK
Contact specialist
Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist Classic Art 19th/20th Century
+46 (0)8 614 08 05