827
89619

A Louis XVI Console dessert.

35 000 - 40 000 SEK
3 320 - 3 800 EUR
3 800 - 4 340 USD
Hammer price
35 000 SEK
Bidding requires special pre approval.
A Louis XVI Console dessert.

Fanerat med mahogny. Beslag och lister av mässing. Skiva av vit marmor. I sargen låda. Nedtill hyllplan. Längd 117, bredd 42, höjd 94 cm.

Lagad skiva, fanerlagningar.