92
86747
Anshelm Schultzberg
(1862-1945)

"Vinterafton vid skogsbäcken"

Signerad A. Schultzberg och daterad 1917. Duk 110 x 150 cm.

Droit de suite: Yes
Estimate:

30 000 - 40 000 SEK

2 857 - 3 810 EUR

Hammer price:
37 000 SEK
Contact specialist
Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist Classic Art 19th/20th Century
+46 (0)8 614 08 05