161
137891

Axel Törneman

(Sweden, 1880-1925)
80 000 - 100 000 SEK
6 980 - 8 720 EUR
7 300 - 9 120 USD
Hammer price
Unsold
Axel Törneman
(Sweden, 1880-1925)

Kvinnor

Signerad Törneman och daterad 1915. Duk 73 x 92 cm.